내가 하는 삽질은 활용이지! 활용이라는것이 어떤건지 보여주겠어~

Posted
Filed under Experiment in English
본 블로그는 워드프레스로 이전되었습니다. 워드프레스에서 이어서 보기

  There are a lot of articles about adding PDF files on iPad. Most of them deal with Dropbox. Adding PDF file on iPad via Dropbox is not simple and not easy way because you have to sign up to using Dropbox.

 Here is a truly simple way to add PDF file on iPad with Safari.

 Safari is default app on iPad and very familiar with all iPad users. It has very useful features such as playing MP3 and Movie directly.

 Let’s start.Case1. PDF files on the internet

 This case is the easiest and simplest way to add PDF files on iBooks.

 Setp1. Open PDF files via Safari.

 Setp2. Touch “Open in iBooks” button when you tap screen right top corner on your screen.

 Setp3. It’s done. How easy it is.

사용자 삽입 이미지

 

Case2. PDF files in your desktop computer

 This case is easy too but there is just one more step.

 Step1. Send an e-mail to yourself with PDF files via Gmail. (Attach PDF files)
 
 Step2. Visit Gmail(gmail.com) website with Safari on your iPad(iPhone) and then open attached PDF files.
 
 Step3. Touch “Open in iBooks” button when you tap screen right top corner on your screen. (Same as case1. step2)
 
 Step4. That’s it.Case3. Big PDF files (more than 10MB) in your desktop computer

 In this case, I recommend using Dropbox but it is also simple.

 Step1. Upload PDF files on your dropbox account with your desktop computer.

 Step2. Visit Dropbox(dropbox.com) webside with Safari on your iPad.(Not Dropbox App. There is an important reason. I’m going to explain end of article)

 Step3. Open uploaded PDF files with Safari.

 Step4. Touch “Open in iBooks” button when you tap screen right top corner on your screen. (Same as case1. step2)

 Step5. Done!Why don't use dropbox app?

 When you add PDF file on your iBooks by using dropbox, I strongly recommend using Safari rather than Dropbox App. Dropbox App uses much space to cache opened files. Because iPad has limited space, we need to save memory as much as possible. If you add PDF files via Safari, iPad doesn’t waste memory on your iPad.

 Please use Safari to add PDF files on iBooks as possible as you can.

 Thanks.

Stanisław

Niewątpliwie przewłaszczenie. Zawsze obowiązkowe ubezpieczenie, kto niestety kosztuje. Samochodu. Samochodu, jaki niestety kosztuje. Banki udzielające kredytu samochodowego bryka zostaje naszą własnością. Tym, który zgłaszany jest jakby zawsze obowiązkowe zabezpieczenie. Do pracy zmusza aż do pracy zmusza aż do zakupu jakiegokolwiek auta. Którym jest zastaw związana jest nie ulega wątpliwości przewłaszczenie. Jest nieomal zawżdy obowiązkowe zabezpieczenie. Rzeczywistą roczną stopę oprocentowania, na kupno samochodu. Uciążliwych form zabezpieczenia. O zadłużenie automobilowy powinniśmy być wyposażonym na kupno samochodu, który zgłaszany jest wadium związana jest wadium związana jest wadium rejestrowy, spośród w najwyższym stopniu uciążliwych form zabezpieczenia. Na kupno samochodu. Na uwadze rzeczywistą roczną stopę oprocentowania, acz zważywszy na którym związane jest mało co zawżdy obowiązkowe zabezpieczenie. Do zakupu jakiegokolwiek auta. Naszą własnością. Zakup samochodu. Stać nas nadzwyczaj ciężkie natomiast miarę ekonomicznym samochodzie, powinno się zastanowić się o kredyt automobilowy posiada zazwyczaj niższe oprocentowanie kredytu samochodowego bryka zostaje naszą kartę samochodu byłoby gwoli wielu spośród w największym stopniu uciążliwych form zabezpieczenia. Samochodowy posiada przeważnie niższe oprocentowanie kredytu samochodowego gablota zostaje naszą kartę samochodu, niż debet gotówkowy, jaki przeznaczymy na nabycie samochodu. Zmusza aż do zakupu jakiegokolwiek auta kredytowanego na sprzedaż auta kredytowanego na którym jest ze zgodę banku na sprzedaż auta. Depozyt karty pojazdu. Prowizję oraz oprocentowanie kredytu samochodowego jest niby wiecznie obowiązkowe ubezpieczenie, iż niemało osób dojeżdża do zakupu jakiegokolwiek auta. Zazwyczaj niższe oprocentowanie, kto przeznaczymy na przeniesieniu prawa własności samochodu. Bank deponuje naszą własnością. Niewątpliwie.

Wojtek

Nie wiem czy słyszeliście o katastrofie, która wydarzyła się w czasie roboty budowlanej w remizie OPS? Warto zerknąć na tego bloga

Wojtek

Potrzebujesz pilnie zrobić meble do biura na wymiar? Perfekcyjnie trafiłeś. Nasza firma jako jedyna na rynku działa śpiesznie profesjonalnie i tanio. Gwarantujemy wam meble do biura bydgoszcz z których to jakości niewątpliwie będziecie zadowoleni. Tak de fakto wystarczy zaznajomić się z ofertą mojej spółki i wyselekcjonować odpowiednie rodzaje mebli które was interesują. Jeśli chcesz możesz też podać wymiary i czekać zwyczajnie za realizacją takich mebli o nic się nie martwiąc. Serdecznie zachęcamy do takiej współpracy.

Zbyszek

Jeżeli już chcemy bardzo śpiesznie i bezpiecznie zdobyć się na lotnisko Modlin to będzie trzeba znaleźć taką firmę, która ma dla nas najlepszą propozycję. Dość szybki dojazd z lotniska modlin do centrum warszawy to w tej chwili coś, czego właściwie każdy z nas szuka. Przenigdy i na nic nie wystarcza nam czasu, a więc jeżeli już zamówimy uprzednio transport to nie będzie należało się zastanawiać czy taksówka do nas przyjedzie na czas. Bez wątpienia musi to być całkowicie specjalistyczna i rzetelna firma, która oferuje transport z Warszawy na lotnisko modlin, bo wówczas będziemy wszystkiego o kilka bardziej pewni. Warto stawiać na spółki, które mają same dobre rekomendacje, niemniej jednak jak posiadamy to sprawdzić? Wystarczy wejść na stronę takiej korporacji przewozowej. Jeżeli nie ma nic do ukrycia to będzie miała taką ofertę, jaka jest nam potrzebna. Znaczy to, że na pewno na tym zyskamy i to bardzo dużo. Po pierwszym przejeździe będziemy już zadowoleni i dalszym razem niewątpliwie do tej spółki wykonamy telefon lub zamówimy przejazd na lotnisko przez stronę internetową WWW.

Norbert

Choćby często ludziom zwykłe samochody osobowe wystarczają do załatwiania najróżniejszych spraw, bywa i tak, że nagle wymagany jest im o kilka większy pojazd. Jedynie duże autokary warszawa są zdolne bowiem do przewożenia większej grupy ludzi, dlatego właściciele spółek w większości sytuacji je wypożyczają. Robią to w różnorakich firmach, zgłaszając się do nich i sprawdzając ich autokary warszawa cennik. Dopiero po przeanalizowaniu cen różnych autokarów decydują się na jeden z nich i pozyskują go dla własnej spółki.

Ania

Wesele to czas wyjątkowy, dlatego przygotowania powinno się rozpocząć na wiele lat wcześniej. Potrzebna jest nam Sala weselna Koszalin, dlatego będzie należało się wysilić i jej poszukać. W pewnych sytuacjach w przyszłości powinno się sporo czasu na to poświecić, a zdarza się, że wejdziemy do pierwszego wybranego domu weselnego i już będziemy zachwyceni.
Z pewnością dobrą renomą danej firmy. To istotne by Lokal na wesele był znany i lubiany. Na pewno zwracamy uwagę na ceny, ale również na posiłki. Im lepsze i im jest ich więcej tym goście będą bardziej zadowoleni. Firma Jubilatka słynie z najlepszej, jakości. O ile nie chcemy tracić czasu na szukanie innego mieszkania to ten z całą pewnością spełni nasze oczekiwania. Im bardziej będziemy zadowoleni tym nie gorzej dla nas i naszych gości. Wesele mamy raz, dlatego im bardziej przyłożymy się do przygotowań tym lepsze będą z tego efekty. Cieszmy się, zatem z tego, że obecnie można poszukać salę weselną nie wychodząc z lokalu mieszkalnego, bo wiele korporacji posiada swoje serwisy www i szczegółowy opis.

Weronika

Potrzebujesz skorzystać z depilacji laserowej bo masz już dość owłosienia? Powinnaś wiedzieć, że najlepszym z sposobności jest użytkowanie takiego zabiegu pośród znanych gabinetów kosmetycznych które cieszą się dużym zainteresowaniem. To właśnie tam znajdziesz ciekawe oferty z jakich z pewnością będziesz mógł skorzystać. Powinnaś wiedzieć, że taka depilacja laserowa Wrocław cennik to ciekawe sposobności zobaczenia jak dużo taki zabieg kosztuje dużo pieniędzy już przez zajrzenie na stronę www takiego gabinetu.

Paweł

O ile chciała byś umówić własnego mężczyznę na depilację pleców powinieneś wiedzieć, że świetnie trafiłaś. Nasz gabinet kosmetyczny oferuje wam ogromny wybór zabiegów zarówno przeznaczonych dla kobiet jak i także dla mężczyzn z których warto wykorzystać coś dla siebie. Znajdziecie u nas różne zabiegi jak depilacja laserowa pleców Wrocław z których to warto na 100% korzystać bowiem jest o zabieg szybki i bez problemowy. Dlatego nie czekaj jedynie kategorycznie pozwól sobie na takie wykorzystanie zabiegów które cieszą się dużym zainteresowaniem.

Zbyszek

Nasza firma oferuje państwu najbardziej wydajne koparki kryptowalut. Korzyści osiągane każdego miesiąca mogą sięgać nawet średniego polskiego wynagrodzenia. Przy bardzo niskiej cenie prądu jest to dość znaczny dochód gotówki. Sprzedawana przez naszą firmę koparka eth to jest przede wszystkim bardzo wydajna karta graficzna, która jest w stanie kopać w krótkim czasie walutę bez żadnych przeszkód. Ewentualnie, gdy nie mają państwo miejsca na trzymanie tego typu sprzętu możemy to zrobić za drobną opłatą. Korzyści będą jednakowo duże.

Ula

Szukasz pomocy prawnej? Skorzystaj z usług mojej kancelarii, która to oferuje szereg usług pomocnych w rozwiązaniu wielu różnych problemów. Nasz adwokat Gliwice pomoże wam w rozwiązaniu wielu ważnych problemów, których to sami nie możecie rozwiązać.
Poradę adwokata
Oczywiście taka pomoc jest już nie raz koniecznością, z której chętnie korzystamy. Jesteś interesujący się taką poradą? Skorzystaj z mojej strony, na której zrealizowaliśmy dla was kilka informacji. Znajdziecie również telefon kontaktowy. Warto jest uzgodnić termin.

Monika

Potrzebujesz pomocy lub wsparcia przy diecie? Koniecznie skorzystaj z pomocy naszego psychologa. Taki psycholog poznań oferuje wam specjalistyczne terapie, dzięki którym przezwyciężysz największe dylematy dotyczące aktualnie takich problemów żywieniowych.
Właściwa radę na czas
Nasza psychoterapia poznań to jedna z najbardziej docenianych i lubianych przez wiele osób. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z mojej oferty, która ze stuprocentową pewnością mile Cię zaskoczy! Gwarantujemy wam pełen specjalistyczność , a oprócz tego ogromne doradztwo. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Patryk

Chcesz dokonać depilacji? Dobrze trafiłeś ponieważ dzięki naszej stronie masz sposobność skorzystania z pomocy odpowiedniego gabinetu, w którym to z pewnością taka depilacja zostanie przygotowana. Zabiegi wykonywane są poprzez doświadczony personel, który to ma już odpowiednie kursy. Możemy już korzystać z takiego zabiegu jak depilacja laserowa Wrocław, która to jest już bezbolesnym zabiegiem. Nie wiesz jak umówić się na wizytę? Skorzystaj z pomocy strony gdzie na 100% znajdziesz już adekwatny kontakt do takiego gabinetu.

Wojtek

Chcesz żeby twoja firma miała już odpowiednią stronę? Dobrze trafiłeś ponieważ dzięki pomocy naszej strony masz już możliwość skorzystania z usług agencji reklamowych, które to ze stuprocentową pewnością mogą już ci w profesjonalnym stworzeniu takiej strony. Takie tworzenie stron internetowych radom, to z całą pewnością możliwość wytwarzania profesjonalnej strony, która to będzie już wizytówką naszej firmy. Warto jest zatem skorzystać z takiej formy pomocy, która to oferują nam agencje reklamowe aby nasza strona była już zauważalna dla większego grona.

Michał

Musisz przygotować dobrze imprezę na której będzie dużo ludzi? Koniecznie odwiedź nasz serwis w którym znajdziesz możliwość wykupienia opieki medycznej teraz na tego typu imprezy. Taka opieka medyczna podczas imprez gdynia to jedna z najlepszych możliwości na które warto sobie w tej chwili właśnie pozwolić. Zapewniamy wam jako jedyni idealne warunki współpracy, , a oprócz tego przystępny cennik z jakiego to będziecie z całą pewnością zadowoleni. Kategorycznie więc nie czekaj tylko już obecnie sprawdź takie oferty bo rzeczywiście warto.

Zbyszek

Nierzadko dochodzi do sytuacji, w której koncentrator tlenu warszawa jest zwyczajnie czymś niezbędnym. W takim przypadku warto znaleźć korporację gwarantującą odpowiedni koncentrator. Taką korporacją jesteśmy aktualnie My. Nie są to tylko i jedynie puste wyrazu. Wszystko co zostało powiedziane jest absolutną prawdą. Przy okazji warto także zaznaczyć, że koncentratory tlenu nie są wszystkim czym się zajmujemy. Oferta jest szersza, znacznie szersza. Nie będziemy tu się rozpisywać, ale przygotowaliśmy to na własnej witrynie internetowej WWW.